Ubytovací služby

Penzion Hawaii

Kapacita ubytování v soukromí, rozsah služeb

V Penzionu Hawaii můžete využít nabídky dvoulůžkových pokojů nebo čtyřlůžkového apartmánu s možností přistýlky. Všechny ubytovací kapacity jsou okny situovány do zahrady. Pokoje 102 - 103 se nachází v přízemí, 204 - 205 pak v 1.nadzemním podlaží.

 

Ve všech prostorách penzionu je návštěvníkům zdarma k dispozici WiFi připojení. Součástí všech pokojů je sociální zařízení se sprchovým koutem, Tv a satelit. Na požádání je možná lednice. Prostory penzionu jsou nekuřácké. Malý pejsek je po předběžné dohodě v penzionu povolen.

Vyberte si z naší nabídky pokojů

Penzion Hawaii - komfort za příznivou cenu

V naší fotogalerii si můžete prohlédnou jednotlivé pokoje a vybrat si ten, který je vám nejsympatičtější. Pokud nám zavoláte nebo napíšete, a pokoj bude v daném termínu volný, s potěšením vám ho rezervujeme.

 

Pokoje jsou velmi podobně vybaveny a laděny do různých barevných odstínů. Nebojte se vybrat, která barva vaší duši nejvíce lahodí.


Společné prostory penzionu

Parkování a společná prostranství

Parkování je pro všechny návštěvníky zajištěno zdarma v oploceném dlážděném dvoře, který je v nočních hodinách uzamčen.

 

Posedět si můžete v příjemné prostorné vstupní hale, laděné v hawaiiském stylu nebo v přilehlém salónku. Na nádvoří je hostům rovněž k dispozici stylové posezení. Část venkovního posezení je stíněna obloukovým ochozem penzionu, další místa se nachází na slunném prostranství nádvoří, obklopeného šlechtěnou zelení.

 

Snídaně na Hawaii

Výběr ze snídaňového menu

Svoji snídani si můžete vychutnat v hawaiiském salonku, na nádvoří penzionu nebo vám zajistíme donášku na pokoj.

 

Snídani si zvolíte vždy večer, případně na začátku svého pobytu u nás. Ze snídaňového menu si můžete vybrat různé varianty.

V ceně ubytování
  • Parkování na nádvoří
  • WiFi
  • Sociální zařízení
  • Tv, satelit
  • Lednice
Fotogalerie pokojů
Kontaktní informace
Penzion Hawaii, Šumperská 461, Rapotín 788 13, ČR
Tel: 00420 605 876 702
E-mail: zdenka.frnkova@seznam.cz